Ручна сівалка однорядна саджалка цибулі часнику 3 в 1 (50 соток на годину)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 83377
2 343 ₴
Показати оптові ціниСаджалка для цибулі, дрібної картоплі та часнику однорядного типу – це ваш незамінний помічник!

Адже цю механічну диво-машинку для посадки цибулинних або картоплі можна застосовувати на будь-якій ділянці дачі, поля та городу.
За допомогою недорогого, але якісного, довговічного функціонального агрегату можна садити не лише цибулю та часник. З ним можна висаджувати тюльпани, гладіолуси та цибулини будь-яких інших квітів. А головне, дачники та садівники швидко посадять необхідні овочі та зможуть значно скоротити час на посів.
Саджалка цибулі допоможе зробити рівну посадку та зменшити фізичну працю. А це незамінні властивості, особливо для тих, у кого великі ділянки і необхідно садити багато цибулі-сівки і часнику.
Функціональна ручна сівалка цибулі дозволяє лише за одну годину обробити півгектара землі. І значно скоротивши час роботи на висів, ви можете провести його зі своєю сім'єю або зайнятися іншими важливими справами. З цим пристроєм ви зможете забезпечити максимально якісну і при цьому швидку посадку насіннєвого матеріалу. Сівалка дозволяє рівномірно розподіляти цибулини ділянкою без використання додаткового інструменту чи методів.
Сівалка ручна дозволяє регулювати:
- глибину запланованого посіву;
- фракцію насіннєвого матеріалу;
- необхідну витрату насіння.
Операції, що виконуються саджалкою:
- нарізка борозни;
- подача насіння;
- загрібання землею борозни;
- коткування заднім колесом.
Спочатку машина сама готує лунку певної глибини. А потім дія механізму, що обертається під час руху, забезпечує переміщення насіння в ґрунт через отвір у коробі. На завершення сівалка для цибулі зарівнює поверхню ґрунту.
Головні переваги саджалки цибулі:
- Виготовляється українська саджалка з високоміцної, якісної та довговічної сталі.
- Механічна сівалка точного висіву цибулі-сівачки і дрібної картоплі має просту конструкцію використання, а для застосування досить зусиль тільки однієї людини.
- Є можливість регулювання обсягу посадкової культури.
- Забезпечує швидку та якісну посадку.
Характеристики саджалки цибулі
| Матеріал виконання | високоякісна сталь |
| Тип висівного апарату | втулкового типу зі щіткою, який з'єднаний ланцюговою передачею з переднім колесом |
| Тип сошника | кілеподібний |
| Тип підгортальника | конусний |
| Продуктивність, га/годину | до 0.5 |
| Кількість висівних рядів | 1 |
| Місткість одного бункера, куб.дм | 2.5 |
| Кількість бункерів | 1 |
| Тип | сівалка ручна |
| Габарити пристрою без урахування ручок, см | 53.5 х 33 х 3 см |
| Вага, кг, не більше | 10 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 535 мм |
| Основні | |
| Виробник | Півдня-Сервіс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бункера | 2.5 куб. дм |
| Кількість бункерів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Кількість висіяних рядів | 1 |
| Тип сошника | Кілеподібний |
| Тип висівного апарату | Щітковий |
- Ціна: 2 343 ₴








