Отзывы о компании ВсеСам
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЮрий М.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАрсен Л.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaТетяна К.
Якість гівно. Як таке взагалі можна людям продавати? Це пародія на виріб совєцьких часів. Нікому не рекомендую подібне купувати. В якомусь гаражі склепано, робоча поверхня вафельниці не рівна, жодного виступу гофри однакового не має, якась халтура, алюміній окислений. Про пакування взагалі варто промовчати.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaМикола М.
Відправили дуже швидко. Дякую.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВалерий Б.
Большое спасибо 🙂
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaТетяна Т.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІрина К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЄвген Г.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІгор Г.
Товар відповідає опису, доставили швидко, я задоволений
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОксана Ш.
