Автоклав побутовий для консервування ЧЄ-8 електричний на 8 банок (універсальний)
Автоклав – это удобный и практичный прибор для заготовки качественных и вкусных консервов на зиму. С его помощью можно закрывать тушенку, варенье, компоты, салаты, грибы и другие продукты питания, которые в зимний период имеют особую ценность. Данная модель входит в список бюджетных автоклавов, так как изготовлена из простого железа. Применение этого материала делает автоклав доступным для широкого круга покупателей. Несмотря на применение черного железа, по функциональности он практически ничем не уступает агрегатам из нержавеющей стали.
В автоклаве можно консервировать банки, как от открытого источника огня, так и от электрической сети. При включении в сеть во время его работы не нужно следить за показаниями температуры, так как она поддерживается автоматически. Он удобен тем, что при подключении к сети его не нужно ставить высоко, а достаточно разместить на полу.
Апарат представлений у вигляді циліндричної посудини. До його корпусу приварені ручки для перенесення і горловина. З допомогою спеціального затискного механізму до горловини придавлюється технологічна кришка. На ній розміщено термометр і манометр для контролю основних параметрів. На кришці також розміщений скидний клапан, який призначений для стравлювання надлишкового тиску.
Обсяг автоклава дозволяє вмістити в нього за один раз в 5 літрових і 8 підлогу літрових банок. Почати консервацію можна, завантаживши в посудину навіть одну банку, що дуже зручно при експлуатації. При роботі усередині судини створюється високий температурний режим. Він дозволяє вбити шкідливі бактерії і забезпечити для продуктів харчування максимальну якість. При консервуванні банок в автоклаві значно збільшується їх термін зберігання. У комплекті йде до виробу книга рецептів. На автоклав видається гарантія строком на один рік.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Електричний (ТЕН), Зовнішній |
| Максимальний робочий тиск | 6 МПа |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Товщина стінок | 2.5 мм |
| Тип | Автоклав |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 8 шт. |
| Банку 1 л. | 7 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр | 32 мм |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
- Ціна: 4 200 ₴












