Практично всі люблять солодощі, але маленькі діти від них просто без розуму! З цієї причини більшість мам, які хочуть порадувати своїх чад чимось смачненьким і при цьому не завдати шкоди їх здоров'ю, шукають способи самостійного приготування різних ласощів. Цілком гідною альтернативою чупа-чупс стали домашні льодяники, в складі яких відсутні синтетичні добавки, харчові барвники. У цій статті ви знайдете декілька найбільш популярних рецептів приготування карамельок.
Класичні льодяники
Це ласощі, яке знайоме багатьом з нас з дитинства. Приготувати його – простіше простого. Все, що потрібно це:
Цукор - 200 гр.
Вода - 50 мл
Оцет 9 % - 0, 5 ст. л.
Ароматизатори і барвники - за бажанням
Форми для льодяників http://oreshnica.com.ua слід заздалегідь змастити рослинною олією. Потім береться каструлька, в яку висипається цукор і вливається вода, і ставиться на середній вогонь. Вміст має повністю розчинитися і дійти до кипіння. Далі в суміш слід додати оцет, збавивши вогонь до мінімуму і залишити її варитися приблизно на чверть години. Готовність карамелі визначається за нею золотистого кольору. Тоді можна додавати за бажанням ароматизатори або барвники. Після цього, заливається суміш у формочки і залишається до повного охолодження і затвердіння.
Леденцы (маленькая порция)
Конфеты по этому рецепту получаются такими же вкусными, как и по предыдущему. Единственное отличие – это разные пропорции ингредиентов. Такого количества карамели хватит на небольшое количество леденцов. Благодаря этому рецепту удобно тренироваться и пробовать приготовить сладость впервые.
Вам понадобятся:
Сахар - 9 ст. л.
Вода - 9 ст. л.
Уксус 9 процентный - 1, 5 ст. л.
Форму для льодяників потрібно попередньо змастити маслом, в каструлі на великому вогні розчиняється цукор з водою. Далі додається оцет. Вся ця суміш кип'ятять до золотистого відтінку. Готова маса заливається у форму. Після чого майбутні льодяники відправляються тверднути і охолоджуватися в прохолодне місце.
- Домашній автоклав являє собою компактний пристрій для заготівлі смачних консервів на зиму. Порівняно з традиційними способами такий прилад дозволяє значно скоротити терміни приготування продукції та підвищити термін її зберігання.
- Сьогодні все більше споживачів віддають перевагу самостійно отлеживать весь процес виробництва вершкового масла, оскільки ніхто з нас не застрахований від того, що пропонується на магазинних полицях вершкове масло не буде містити канцерогенів.