Ніжний насос — це практичний та надійний пристрій для накачування шин автомобілів, мотоциклів, велосипедів, а також надувних матраців, м'ячів та дитячих іграшок. Він незамінний як у гаражі, так і у поїздці чи на дачі. Завдяки компактним розмірам та металевому корпусу, насос відрізняється високою міцністю та зручністю у транспортуванні.
Модель оснащена вбудованим манометром, який дозволяє точно контролювати рівень тиску повітря під час накачування. Циліндр забезпечує потужний потік повітря, а посилена конструкція підвищує термін служби виробу навіть за регулярного використання.
Для зручності експлуатації педаль оснащена рельєфною протиковзкою накладкою, що гарантує стійкість ноги при накачуванні. Гнучкий армований шланг довжиною 55 см оснащений універсальним наконечником та комплектується трьома адаптерами, що дозволяють використовувати насос із різними виробами.
Насос поставляється в індивідуальній картонній упаковці, що робить його чудовим варіантом для зберігання та транспортування.
Характеристики:
-
Тип: ножний насос з манометром
-
Модель: DELUXESTRONG CN-800
-
Кількість циліндрів: 1
-
Максимальний тиск: до 7 Бар (100 PSI)
-
Довжина шланга: 55 см
-
Матеріал корпусу: метал, гума
-
Протиковзка педаль: так
-
Призначення: для авто, мото, вело шин, м'ячів, матраців та ін.
-
Комплектація: насос, 3 перехідники, коробка
-
Розмір упаковки: 29×9×8 см
-
Вага: 976 г
-
Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність | 7 літр/хв |
| Тип | Однопоршневий |
| Тип насосу | Ножний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 399 ₴








