Комплект 5 шт лотків для розсади 2.2 л 38×16×6.5 см кольорові піддони для рослин та зелені
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 88423
199 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Піддон для розсади призначений для вирощування молодих рослин у домашніх і промислових умовах. Товар продається у вигляді комплекту з п'яти кольорових лотків прямокутної форми. Лотки компактні, акуратні, не займають багато місця та легко розміщуються на підвіконнях, стелажах, у теплицях або на робочих поверхнях.

Завдяки ергономічній формі та оптимальній глибині піддони зручні у догляді: дозволяють легко контролювати полив, стан ґрунту та розвиток рослин. Коренева система не переплітається, що сприяє правильному формуванню коренів, їх зміцненню та активному росту.
Широка робоча поверхня забезпечує рівномірний розподіл ґрунту та оптимальний водно-повітряний режим, необхідний для здорового розвитку кореневої системи. Конструкція міцна та стійка, лотки добре тримають форму навіть при заповненні вологою землею.
Піддони підходять для вирощування розсади овочевих, квіткових і декоративних культур. Також можуть використовуватися як універсальні ємності для зберігання різних запчастин, кріплень і дрібних деталей. Підходять для використання в бджільництві, господарських і підсобних роботах, у майстернях, гаражах і на дачних ділянках.
Характеристики:
Тип: піддон для розсади
Кількість у наборі: 5 шт
Матеріал: пластик
Форма: прямокутна
Об’єм: 2,2 л
Довжина: 38 см
Ширина: 16 см
Висота: 6,5 см
Вага: 200 г
Виробництво: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Піддон розсадний |
| Виробник | Харпластмас |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Встановлення | Підлогова, Настільна, Балконна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Об`єм | 2.2 л |
- Ціна: 199 ₴












