Відгуки про компанію ВсеСам
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОксана С.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСергій С.
Супер,все гарно
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАнтон К.
Дуже теплі
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАнтон С.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМикола Л.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІгор А.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОксана О.
- Максим П.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталія К.
Отримала. Все сподобалось. А шинківка така у мене вже е,тільки біла. Оце вдруге уже для села взяла. Шинкуе добре.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНиколай П.
