Відгуки про компанію ВсеСам
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАрсен Л.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaТетяна К.
Якість гівно. Як таке взагалі можна людям продавати? Це пародія на виріб совєцьких часів. Нікому не рекомендую подібне купувати. В якомусь гаражі склепано, робоча поверхня вафельниці не рівна, жодного виступу гофри однакового не має, якась халтура, алюміній окислений. Про пакування взагалі варто промовчати.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМикола М.
Відправили дуже швидко. Дякую.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВалерий Б.
Большое спасибо 🙂
- Угода на маркетплейсі Prom.uaТетяна Т.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІрина К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЄвген Г.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІгор Г.
Товар відповідає опису, доставили швидко, я задоволений
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОксана Ш.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСветлана Г.
