Відгуки про компанію ВсеСам
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВіталій К.
Дуже гарне обслуговування!
Дякую! - Угода на маркетплейсі Prom.uaОлена Н.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaГалина С.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЯна Р.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАнастасія Г.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaПавло К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІгор Б.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮлія В.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЕвгения С.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЛюдмила Б.
Крутезна форма для випікання горішків. Горішки випікаються дуже гарні і вмісткі. Дякую за швидкість. Рекомендую! Спочатку замовила випадково дві, але переоформила замовлення, а треба всеж таки брати дві 🤗🤗🤗
